Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 190,8. Одне з цих чисел 201,6. Знайди друге число.​


Ответы на вопрос

Отвечает Лымарев Даниил.

Ответ:

180

Пошаговое объяснение:

(x + y) / 2  = 190,8

y=201,6

Знайди x

(x+ 201,6) /2 = 190,8

x + 201,6 = 190,8 * 2

x + 201,6 = 381,6

x = 381,6 - 201,6

x = 180