Знайдіть значення виразу: 832,8-(354,1-30,49 +15,098).пж очень срочно​


Ответы на вопрос

Отвечает Дубровский Саша.

Ответ:

Використаємо порядок дій:

354,1-30,49+15,098 = 338,648 (спочатку виконаємо дії в дужках)

832,8-338,648 = 494,152

Відповідь: 494,152.

Отвечает Яблонская Вероника.

Спочатку виконаємо дужки у другій частині виразу:

354,1 - 30,49 + 15,098 = 338,708

Тоді весь вираз можна записати як:

832,8 - 338,708 = 494,092

Остаточна відповідь: 494,092.