Ширина ділянки прямокутної форми 9 м,а її довжина на 3м більша.Обчисли площу ділянки


Ответы на вопрос

Отвечает Хохрина Диана.

108 м2

1) 9+3=12 (м.)-довжина

2) S=9*12=108 (м2.)-площа

Відповідь: площа ділянки 108 м2.

Сподіваюся що допоміг, якщо так, будь ласка зроби цю відповідь найкращою!!!