Як зміниться сума двох чисел, якщо один з додатків збільшити на 9,1, а другий зменшити на 5,2?

Допоможіть будь ласка!

Ответы на вопрос

Отвечает Розымбеков Диас.
Відповідь:Сума двох чисел зміниться на 1,5, якщо один з доданків зменшити на 4,7, а другий збільшити на 6,2.
Для того, щоб це показати, нехай х та у є двома числами, а потім ми зменшуємо перший доданок х на 4,7 і збільшуємо другий доданок у на 6,2. Тоді нова сума
буде:
(x - 4,7) + (y + 6,2) = × + y - 4,7 + 6,2 = x + y + 1,5
Отже, сума збільшиться на 1,5. Наприклад, якщо початкові числа були 10 і 20, то їхня сума дорівнює 30. Після зменшення першого доданку на 4,7 і збільшення другого доданку на 6,2, числа стануть 5,3 і 26,2, відповідно, а їхня нова сума буде 31,5