У кількох студентів всього 53 жаби , у кожного , крім двох по 11 жаб у решти по 10 скільки

всього студентів?

Ответы на вопрос

Отвечает Окунь Галя.
10*2=20 жаб
53-20=33 жаб
33:11=3 учнів
2+3=5 учнів
Відповідь: всього 5 студентів
Отвечает Alekperli Arastun.

Відповідь:

Покрокове пояснення: Якщо по 5, то у трьох по 11 жаб - 33, та ще двоє по 10 жаб - 20