3 4. Запиши 3/5 у вигляді десяткового дробу. А.0,4 б.0,6 в.08 г. інший варіант відповіді:​


Ответы на вопрос

Отвечает Стуканьов Іван.

Ответ:

б/0.6

Пошаговое объяснение:

просто ділимо і все.

Отвечает Коваленко София.

 \frac{3}{5}  =  \frac{3 \times 2}{5 \times 2}  =  \frac{6}{10} =  0.6

Ответ: Б) 0,6