Першу ділянку велосипедист проїхав за 3 год зі швидкістю 17,2 км/год, а другу – за 2 год. З якою

швидкістю їхав велосипедист, якщо середня швидкість його руху на двох ділянка була 16,8 км/год? Будьдаска допоможіть швидше

Ответы на вопрос

Отвечает Нуралы Нурсая.

Ответ:

16,2 км/год

Пошаговое объяснение:

можна записати два рівняння:

v1 = 17,2 км / год

v2 = x км / год

середня швидкість на двох = (відстань)/(час) = (v1t1 + v2t2)/(t1 + t2) = 16,8 км/год

Підставляємо відомі значення і вирішуємо рівняння щодо x:

(17,23 + x2)/(3+2) = 16,8

51,6 + 2x = 84

2x = 32,4

x = 16,2 км / год

Відповідь: швидкість велосипедиста на другій ділянці була 16,2 км/год.

Отвечает Игнатова Катя.

Ответ:

16,2 км/ч

Пошаговое объяснение:

1) 3 * 17,2 = 51,6 (км) - проехал велосипедист за первые три часа

2) 3 + 2 = 5 (часов) - всего велосипедист был в пути

3)

Скорость велосипедиста на втором участке пути — х км/ч

(51,6 + 2 * х) : 5 = 16,8

51,6 + 2х = 16,8 * 5

51,6 + 2х = 84

2х = 84 - 51,6

2х = 32,4

х = 32,4 : 2

х = 16,2

Скорость велосипедиста на втором участке пути = (х) = 16,2 км/ч