915. Для оздоблення однієї штори використали 4 м білої і 5 м рожевої тасьми. Скільки всього метрів

тасьми використали для пошиття 6 таких штор?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахмедшин Вазых.

Ответ:

1) 5+4=9(м) - всього на одну штору

2) 96=54(м)

Відповідь: на 6 таких штор використали всього 54м тасьми.

Отвечает Джарасов Амир.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

біла-? м. 6 штор по 4 м.

рожева-? м. 6 штор по 5 м.

всього-?

                          розвязання

1)4*6=24(м)- метрів білої тасьми використали

2)5*6=30(м)- метрів рожевої тасьми використали

3)24+30=54(м)- всього метрів тасьми використали

відповідь:всього використали 54 метри тасьми