-2,4:2,3=x:6,9помогите пж


Ответы на вопрос

Отвечает Кучаева Настя.
Даний приклад є прикладом пропорції. Щоб знайти значення невідомої величини x, потрібно спочатку скоротити дроби по можливості, а потім вирішити рівняння:

-2,4/0,1 : 2,3/0,1 = x/0,1*6,9
-24 : 23 = x/0,69
x = (-24 * 0,69) / 23
x = -0,72

Отже, розв'язання рівняння -2,4:2,3=x:6,9 є x = -0,72.