Помогите пж 1,4 (2 -5 х ) = 1 5 -(7 х + 12,2) дам 25 балов


Ответы на вопрос

Отвечает Кон Владислав.

Ответ: Давайте розв'яжемо даний рівняння крок за кроком:

1,4(2 - 5х) = 15 - (7х + 12,2)

Розпочнемо з розкриття дужок на лівій та правій сторонах:

2,8 - 7х = 15 - 7х - 12,2

Після цього можемо скоротити -7х з обох боків рівняння:

2,8 = 2,8

Отримали рівність, що справджується для будь-якого значення x. Оскільки рівність виконується незалежно від x, то ми не можемо знайти жодного конкретного значення x, яке б задовольняло рівняння.

Отже, розв'язком рівняння буде множина всіх дійсних чисел, оскільки будь-яке число може бути підставлено за змінну x у вихідному рівнянні, і рівність все одно буде справджуватися.

Пошаговое объяснение: