Виразіть змінну у через змінну к 1) 5x + y = 6 2) 2x - 3y = 11 3) x + 4y = 12 4) - x + y = 3 5)

4x - 2y = 8 6) - 3x + y = 5 7) 2x - 5y = 6 8) 25x + 15y = 60 9) - 3x - 2y = - 5 10) 12x - 9y = 13 11) 10x + 6y = 12 12) 4x - 12y = 12

Ответы на вопрос

Отвечает Бутина Милена.
Y = 6 - 5x
y = (2x - 11) / (-3)
y = (12 - x) / 4
y = x + 3
y = 2x - 4
y = 3x + 5
y = (2x - 6) / 5
y = (60 - 25x) / 15
y = (-5 + 3x) / (-2)
y = (12 - 12x) / (-9)
y = (12 - 10x) / 6
y = (4 - 4x) / 12
У цих виразах "y" виражено через "x". Щоб виразити "x" через "y", треба перетворити кожне рівняння, щоб "x" стояло на одній стороні, а "y" - на іншій. Далі виразити "x" через "y" шляхом перенесення всіх інших членів на протилежну сторону і ділення на коефіцієнт при "x".
Отвечает Акинина Полина.

Ответ:

y = 6 - 5x

y = (2/3)x - (11/3)

y = (12 - x)/4

y = x + 3

y = 2x - 4

y = 3x + 5

y = (2x - 6)/5

y = (4 - 5x)/3

y = (-5 + 3x)/2

y = (12x - 13)/9

y = 2 - (5/3)x

y = (x - 1)/3

Пошаговое объяснение: