Розв'язати рівняння й округлити відповідь до десятих 5(х-13.2)=72.2


Ответы на вопрос

Отвечает Минский Арсений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Раскроем скобки, применим обратную операцию и решим уравнение:

5(x - 13.2) = 72.2

5x - 66 = 72.2

5x = 72.2 + 66

5x = 138.2

x = 27.64

Ответ: x = 27.6 (округляем до десятих).

Отвечает Андрейчук Дарья.

Відповідь: x = 27.6

Покрокове пояснення:

Щоб розв'язати це рівняння, ми можемо спочатку розділити обидві сторони на 5, щоб отримати значення x самостійно:

х - 13.2 = 14.44

Потім, додавши 13.2 до обох сторін, ми отримаємо:

х = 27.64

Округлено до десятих, відповідь буде:

x = 27.6