На заводі в 3 цехах працюю 626 робітників. У 1-му цеху працює у 2 рази більше людей ніж у 2-му а в

3-му - У нас 142 робітники більше ніж у 2-му цеху. Скільки робітників працює у кожному цеху?

Ответы на вопрос

Отвечает Драч Даша.

Ответ:

у поясненні

Пошаговое объяснение:

Х- кількість людей у ІІ цеху;

2х- кількість у І цеху ;

(х + 142) - кількість у ІІІ цеху.

Так як загальна кількість 626, тоді маємо:

х + 2х + (х + 142) = 626

4х + 142 = 626

4х = 484

х = 121 - у другому цеху

2*121=242 роб.- у першому цеху.

121 + 142 = 263 роб. у третьому цеху.