Ширина прямокутника дорівнює, 2,7 см, а його довжина у 4 рази більша. Знайдіть периметр і площу

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Мишурин Стефан.

Відповідь:

Ширина 2,7,  довжина 2,7 * 4= 10,8 cm

Периметер= (2,7+10,8)*2=27 cm

Площа = 2,7*10,8= 29,16 см2