В трьох ящиках було 52 кг яблук. В першому у 2 рази більше ніж в другому, а в третьому на 6 кг

більше ніж в другому. Скільки яблук у кожному ящику? СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА ДАЮ 80 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Алина.

Ответ:

Позначимо кількості яблук в другому ящику як х. Тоді кількості яблук в першому та третьому ящиках будуть відповідно 2х та (х + 6).

За умовою задачі, сума кількостей яблук у трьох ящиках становить 52 кг, тому ми можемо записати рівняння:

2х + х + 6 + х = 52

Розв'язуємо його:

4х + 6 = 52

4х = 46

х = 11.5

Отже, кількість яблук у другому ящику становить 11.5 кг. Тоді кількості яблук в першому та третьому ящиках становлять відповідно 2х = 23 кг та х + 6 = 17.5 кг.

Отже, у першому ящику 23 кг яблук, у другому ящику 11.5 кг яблук, а у третьому ящику 17.5 кг яблук.

Пошаговое объяснение: