Розвяжіть рівняння х+4х=40


Ответы на вопрос

Отвечает Губеров Владислав.

Ответ:іапвапва

Пошаговое объяснение:

x+4x=40

5x=40  Додаємо коефіцієнти 1+4 і підставляємо х

x=40/5

x=8

Отвечает Анна Бушмельова.

Ответ:

x=8

Пошаговое объяснение:

x+4x=40

5x=40

x=40:5

x=8