З одного міста одночасно у протилежних напрямках виїхали два автомобілі зі швидкістю 47 км/год і 59

км/год. Якою буде відстань між автомобілями через 3 год? будь ласка це для брата ​

Ответы на вопрос

Отвечает Коноплёв Ваня.

Ответ:

За 3 години перший автомобіль проїде 3 * 47 = 141 км, а другий - 3 * 59 = 177 км. Відстань між автомобілями буде складати 177 - 141 = 36 км. Отже, через 3 години відстань між автомобілями буде 36 км.