Розв'яжіть рiвняння 9(3x-2)-6=5(4x-1)+2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Кирилл.

Ответ:

x = 3

Пошаговое объяснение:

Для розв'язання цього рівняння ми можемо використати стандартні математичні операції: спочатку розкриємо дужки, потім зведемо подібні доданки і перенесемо всі змінні на одну сторону рівняння, а константи на іншу. Ось як це можна зробити:

9(3x - 2) - 6 = 5(4x - 1) + 2 // розкриваємо дужки

27x - 18 - 6 = 20x - 5 + 2

27x - 24 = 20x - 3 // зводимо подібні доданки

27x - 20x = -3 + 24

7x = 21 // переносимо змінні і константи

x = 3 // ділимо обидві частини на 7

Отвечает Кириллова Катя.

Ответ:

27х -18-6=20х-5+2

27х-20х=18+6-5+2

7х=21

х=3