У двох цистернах зберігається 66м бензину, причому в першій бензину в 2 рази більше, ніж у

другій. Скільки бензину в кожній цистерні ? мені дуже срочно допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Оспанов Аслан.

Ответ:

152м

Пошаговое объяснение:

66м*

Отвечает Богданова Алина.

Відповідь:

44 л; 22 л.

Покрокове пояснення:

Нехай у другій цистерні x л бензину. Тоді у першій—2x л. Їхня сума = 66 л.

x+2x=66

3x=66

x=66÷3

x=22 л—у другій цистерні.

Тоді у першій—22 л ×2=44 л.