довжина земельної ділянки прямокутної форми 8 м,а ширина 5м.Половину площі займають дерева а

решту-квіти . Яку площу займають квіти?

Ответы на вопрос

Отвечает Амангали Жанадил.

Ответ:

20

Пошаговое объяснение:

1)8*5=40(м квадратних)

2)40:2=20(м квадратних)

3)40-20=20(м квадратних)

Відповідь: 20м квадратних площу займають квіти.