.Розкрийте дужки i зведіть подібні доданки: 2,5(4а-8в)-(3а-4в)×1,4=


Ответы на вопрос

Отвечает Оганян Михаил.

Почнемо з обчислення добутку (3а-4в)×1,4:

(3а-4в)×1,4 = 4,2а - 5,6в

Тепер замінимо вихідний вираз на отримане значення:

2,5(4а-8в) - (3а-4в)×1,4 = 10а - 20в - (4,2а - 5,6в)

Далі спрощуємо вираз, додавши подібні доданки:

10а - 20в - 4,2а + 5,6в = 5,8а - 14,4в

Отже, відповідь: 2,5(4а-8в)-(3а-4в)×1,4 = 5,8а - 14,4в