Середнє арифметичне трьох чисел:5, 9 іх дорівнює 7.Знайдіть х. терміново


Ответы на вопрос

Отвечает Орлюков Серый.

Відповідь:

x=7

Покрокове пояснення:

(5+9+x):3=7

7*3=21

21-(5+9)=7