Купили 10 олівців по 5 гривень і по 7 гривень , заплативши за всю покупку 62 грн Помогите


Ответы на вопрос

Отвечает Григоренко Илья.

Ответ:

6 по 7 гр

4 по 5 гр

Пошаговое объяснение:

нехай Х це олівець по 5 гривень

Y це олівець по 7 гривень

отримуємо систему рівнянь

5x + 7y = 62

x + y = 10 (знаходимо Х)

x=10-y

підставляємо у друге рівняння

5 (10-y) + 7y= 62

50 - 5y + 7y = 62

50 + 2y = 62

2y= 62-50

2y=12

y= 6 (олівців по 7 гривень)

x= 10-y = 10-6=4 (олівців по 5 гривень)