Дріб 18/27 дорівнює дробу А 27/18 Б 3/9 В 18/3 Г 2/3


Ответы на вопрос

Отвечает Голубин Степан.

Пошаговое объяснение:

г) 2/3

рїрхрхрохрхрзрамсмпмапапаааааа

Отвечает Чугунова Ульяна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

18=3×3×2

27=3×3×3

(18.27)=3×3=9

18/27=18×9/27×9=2/3

Дріб 18/27 дорівнює дробу 2/3

Правильна відповідь Г. 2/3