Розв'яжіть рівняння (6х-9)(4х+0,4)=0


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьминых Серафим.

Відповідь:Щоб розв'язати це рівняння без використання дискримінанта, використаємо властивість, що добуток двох множників дорівнює нулю, якщо принаймні один з множників дорівнює нулю.

Отже, ми маємо:

(6х - 9)(4х + 0,4) = 0

Застосуємо цю властивість:

6х - 9 = 0 або 4х + 0,4 = 0

Для першого рівняння вирішуємо його відносно х:

6х - 9 = 0

6х = 9

х = 9/6

х = 3/2

Для другого рівняння також вирішуємо його відносно х:

4х + 0,4 = 0

4х = -0,4

х = -0,4/4

х = -0,1

Отже, розв'язками рівняння (6х-9)(4х+0,4) = 0 є х = 3/2 і х = -0,1.

Покрокове пояснення:

Отвечает Ковязин Никита.

Пошаговое объяснение:

(6х - 9)(4х + 0,4) = 0

1)

6х - 9 = 0

6х = 9

х = 9 : 6

х1 = 1,5

2)

4х + 0,4 = 0

4х = -0,4

х = -0,4 : 4

х2 = -0,1