(корень 5-3)²упростить выражение


Ответы на вопрос

Отвечает Щербак Егор.

Ответ:

Розгорнемо вираз (корінь 5-3)³, щоб знайти відповідь:

(kорінь 5-3)³ = (5-3)³/2³ = 2² = 4

Отже, (корінь 5-3)³ = 4.

Отвечает Шурасев Никита.

Почнемо з виразу під коренем:

√(5-3)² = √2² = 2

Тепер піднесем 2 до квадрату:

2² = 4

Отже, (корінь 5-3)² = 4.