Знайдіть невідомий член пропорції 45/6 = 30/х (дріб якщо-що) А)6 Б)4 В)10 Г)3


Ответы на вопрос

Отвечает Куценко Вадим.

45/6=30/х

х*45=6/30

х*45=180

х=180/45

х=4