(Потрібно було виготовити 3 000 деталей. За перший тиждень виготовили 32% деталей, за другий - 43%,

а за третій - решту. Скільки деталей виготовили за третій тиждень?

Ответы на вопрос

Отвечает Маханбеталиева Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

за 2 недели

3000 * ( 0,32+0,43) = 3000* 0,75 = 2250 деталей изготовлено

за 3-ю неделю 3000 - 2250= 750 деталей