Склади числові вирази і знайди значення кожного з них: 1) різниця добутку чисел 213 і 728 1 числа

45 719; 2) добуток суми чисел 213 і 419 та різниці чисел 945 і 515.

Ответы на вопрос

Отвечает Тришин Антон.

Пошаговое объяснение:

1. (213×728)-45 719= 155 064 - 45 719= 109 345

2. (213+419)×(945-515)= 632×430 = 271 760