ПОМОГИТЕЕЕ Я НА КР одне число в 3 рази більше від другого. якщо від першого числа відняти 11 а до

другого додати 3 то отримуемо рівні результати дій Знайдіть задані числа

Ответы на вопрос

Отвечает Шаймухаева Земфира.

11-3= 7

7×3= 21

21-11= 10

7+3= 10

Ответ: 21 и 7