Середнє арифметичне двох чисел, одне з яких утричі більше за друге, дорівнює 14. Знайди ці числа

Помогите срооочно пж

Ответы на вопрос

Отвечает Котов Игорь.

Відповідь:

10.5+3.5=14

Покрокове пояснення:

Якщо перше число невідоме ми можемо написати його 3x тому, що утричі більше за друге. А друге число просто x. Тоді,

3x+x=14 Вийшло рівняння

4x=14

x=14:4

х= 3.5

Щоб знайти перше число потрібно:

3х= 3* 3.5= 10.5