( x-1) ( x+1)= z2x+3x-4​


Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Тимофей.
Щоб розв'язати це рівняння, спочатку розкриємо ліву сторону:

(x - 1)(x + 1) = x^2 - 1

Тепер підставимо це вираз в рівняння:

x^2 - 1 = 2x + 3x - 4

Зведемо подібні доданки на правій стороні:

x^2 - 1 = 5x - 4

Перенесемо усі доданки на ліву сторону:

x^2 - 5x + 3 = 0

Тепер застосуємо формулу квадратного рівняння:

x = (-b ± √(b^2 - 4ac)) / 2a

У цьому випадку a = 1, b = -5, c = 3. Підставляючи ці значення, отримуємо:

x = (5 ± √(25 - 12)) / 2

x = (5 ± √13) / 2

Отже, розв'язком рівняння є два числа: x = (5 + √13) / 2 або x = (5 - √13) / 2.