Знайди частину від числа. а) 1/5 від 1 м; б) 7/ 100 від 1 кг.


Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Настя.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

а) 1/5 від 1 м=1/5*100=100/5=20см=0.2м

б) 7/100 від 1 кг=1000/100*7=70г=0.07кг