Довжина двоих сторін трикутника 34 см і 21 см, а периметр 89 см.Визнач вид цього трикутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Шнейдер Дарья.

Ответ:

34+ 21=55 разом

89-55=34 3 сторона

Отвечает Степаненко София.

Відповідь:

Це рівнобедренний трикутник

Покрокове пояснення:

Спочатку знайдемо третю сторону трикутника:
89 - 34 - 21 = 34

Основа трикутника - 21 см
Інші дві сторони рівні, значить це рівнобедренний трикутник