Умоляю помогите!!!! 30 баллов!!!!! в цеху 35% усіх станків — столярні, а решта - токарні, яких на

заводі на 252 штуки більше, ніж столярних. Скільки станків у цеху?

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Елена.

Позначимо кількість столярних станків у цеху як x.


Тоді кількість токарних станків буде (100% - 35% = 65%) 65% від x, або 0.65x.

За умовою, кількість токарних станків більша за кількість столярних на 252:

0.65x - x = 252

Розв'язавши це рівняння, ми отримуємо:

0.35x = 252

x = 720

Тому в цеху є 720 станків, з яких 35% або 0.35 * 720 = 252 є столярними, а 65% або 0.65 * 720 = 468 є токарними.