Знайдіть кути трикутника, якщо їхні градусні міри від- носяться як 2 : 7 : 9.


Ответы на вопрос

Отвечает Киселёва Лада.

Відповідь:Нехай кути трикутника мають градусні міри x, y та z відповідно. Тоді за умовою задачі маємо:

x : y : z = 2 : 7 : 9

Знайдемо коефіцієнт пропорційності:

2 + 7 + 9 = 18

Тоді:

x = (2/18) * 180 = 20 градусів

y = (7/18) * 180 = 70 градусів

z = (9/18) * 180 = 90 градусів

Отже, кути трикутника дорівнюють 20°, 70° та 90°.

Отвечает Ермольников Виктор.

Ответ:

можна як краща відповідь? я старалась.