Яку частину години становить 22хвилин(и)?​


Ответы на вопрос

Отвечает Грекова Дарья.

Ответ: 22 хвилини (або хвилини) становлять більше половини, а саме близько 36,67% години.

Объяснение:

Щоб отримати цей результат, потрібно поділити 22 хв на 60, щоб перевести їх у години (22/60 = 0,3667). Це означає, що 22 хвилини становлять близько 0,3667 години або 36,67% години.

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

11/30 часа

Пошаговое объяснение:

1 час = 60 минут

22 минуты = 22 : 60 = 22/60 = 11/30 часа