3. Побудуй 3 відрізки, середня довжина яких дорівнюватиме 4 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Чупрова Анна.

Ответ:

Побудували 3 відрізки, середня довжина яких дорівнюватиме 4 см.

Пошаговое объяснение:

Побудуй 3 відрізки, середня довжина яких дорівнюватиме 4 см

Середнє арифметичне кількох чисел – сума цих чисел, що поділена на кількість доданків.

Нехай довжина 1 відріза дорівнює а, другого - b, третього - с.

Тоді середня довжина трьох відрізків:

\dfrac{a+b+c}{3} =4

Отже, a+b+c=12

Нехай а=2 см, b=4 см, тоді с=12-2-4=6 см.

Будуємо три відрізка, довжини яких: 2 см, 4 см, 6 см

Їх середня довжина:

\dfrac{2+4+6}{3} =4

\dfrac{12}{3} =4

#SPJ1