Для досліду у воді розчини сіль і соду. Вода у хімічному розчині становить 0,63 частину. Солі у

розчині — 16%. Скільки відсотків у розчині становить сода? ДАЮ 15 БАЛЛІВ ТІЛЬКИ ВІДПОВІДЬ!!

Ответы на вопрос

Отвечает Райда Ярослава.

Якщо вода становить 0,63 частини, то солі становлять 0,37 частини (1 - 0,63 = 0,37).

Так як солі у розчині становлять 16%, то можна записати рівняння:

0,37 * 16% + x = 100%

де x - відсоток соди у розчині.

Розв'язуючи рівняння, отримаємо:

0,37 * 16% + x = 100%

0,0592 + x = 1

x = 1 - 0,0592

x = 0,9408

Отже, сода у розчині становить 94,08%.