СРОЧНО!!! Середнє арифметичне чисел 5,3; 7,8 і у дорівнює 6,4. Знайди у.​


Ответы на вопрос

Отвечает Григорьева Елизавета.

Відповідь: у=6,1

Покрокове пояснення:

(5,3+7,8+у)/3=6,4

(13,1+у)/3=6,4

13,1+у=6,4+3

13,1+у=19,2

у=19,2-13,1

у=6,1

Перевірка:

(5,3+7,8+6,1)/3=6,4

19,2/3=6,4

6,4=6,4

Отвечает Чайгин Вячеслав.

(23 + у) / 5 = 6.4

Можна розв'язати рівняння, щоб знайти у:

23 + у = 5 × 6.4

23 + у = 32

у = 32 - 23

у = 9