Кщо вони ант в ящ ДПОВІДЬ обгрунтуйте. 8. У господині оïï на 2,25 л менше ніж соняшникоï, і на

750 мл бiльше i ніж лляної. Скільки лiтрiв соняшникової олії є у господині, якщо лляної у неї - 1 л 100 мл? Поможіть будь ласка дуже прошууу

Ответы на вопрос

Отвечает Марокко Даниил.

Ответ:

Нехай у господині x літрів соняшникової олії.

Тоді за умовою:

- у неї 2,25 л менше, тобто (x - 2,25) літрів олії з гірчиці

- і на 750 мл більше, тобто (1,1 - x + 0,75) літрів олії з льону

За умовою сума цих трьох кількостей повинна дорівнювати загальному об'єму олії, тобто 1,1 л.

Отже, маємо рівняння:

x + (x - 2,25) + (1,1 - x + 0,75) = 1,1

Розв'язуємо його:

x - 2,25 - x + 1,85 = 1,1 - 0,75

-0,4 = 0,35

Отримали суперечність, тому рівняння розв'язку не має.

Однак, є можливість що в умові допущена помилка, тому перевіримо отримані значення:

x = 0,225

(x - 2,25) = -2,025

(1,1 - x + 0,75) = 0,825

x + (x - 2,25) + (1,1 - x + 0,75) = 0,225 - 2,025 + 0,825 = -0,975

Отримана сума є негативною, що не можливо, тому рішення відсутнє.