(x+529)-327=1294 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Куварин Сергей.
(x + 529) - 327=1294
Розкриваємо дужки:
x + 529 - 327 = 1294
x = 1294 - 529 + 327
x = 1092
Розв'язком даного рівняння є x = 1092.