Знайди число: а) 140 % якого дорівнюють 12,18; б) 4,2 % якого дорівнюють 31,5; в) 24,5 % якого

дорівнюють 14,7.

Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Юлия.

а) Щоб знайти число, яке дає залишок 12 при діленні на 140, ми можемо скористатися формулою:

Число = (Залишок + кратне числу) / коефіцієнт

У даному випадку, залишок дорівнює 12, кратне числу є саме число 140 (бо 140 ділиться на себе без остачі), а коефіцієнт - це число, на яке ділимо, тобто 140.

Число = (12 + 140) / 140 = 152 / 140 = 1.0857...

Отже, число, яке задовольняє умову, є 1.0857... (або приблизно 1.086).

б) Аналогічно, для знаходження числа, яке дає залишок 31.5 при діленні на 4.2, ми використовуємо формулу:

Залишок дорівнює 31.5, кратне числу є саме число 4.2, а коефіцієнт - це число, на яке ділимо, тобто 4.2.

Число = (31.5 + 4.2) / 4.2 = 35.7 / 4.2 = 8.5

Отже, число, яке задовольняє умову, дорівнює 8.5.

в) Для знаходження числа, яке дає залишок 14.7 при діленні на 24.5, використаємо формулу.

Залишок дорівнює 14.7, кратне числу є саме число 24.5, а коефіцієнт - це число, на яке ділимо, тобто 24.5.

Число = (14.7 + 24.5) / 24.5 = 39.2 / 24.5 = 1.6

Отже, число, яке задовольняє умову, дорівнює 1.6.