Обчисли значення у за формулою у=7х-8, якщо х=5, х=11.


Ответы на вопрос

Отвечает Мирошниченко Даша.

Ответ:

1) у = 27

2)у = 69

Пошаговое объяснение:

Замінимо значення x у формулі у = 7х - 8 і обчислимо відповідні значення y.

При x = 5:

у = 7 * 5 - 8

= 35 - 8

= 27

Отже, при x = 5, значення у буде 27.

При x = 11:

у = 7 * 11 - 8

= 77 - 8

= 69

Отже, при x = 11, значення у буде 69.

Таким чином, коли x = 5, у = 27, а коли x = 11, у = 69.