Спортивний костюм коштував 600 грн. Спочатку його ціну зменшили на 20%, а згодом підвищили на 25%.

Як змінилась ціна костюма?​

Ответы на вопрос

Отвечает Qyaramyan Veronika.
600*0,2=120
600-120=480
480*0,25=120
480+120=600грн
Отвечает Алмазова Яна.

Ответ: 600/100=6(грн) - 1% ціни

20*6=120(грн) - зменшили ціну

25*6=150(грн) - підвищили ціну

600-120+150=630(грн) - теперешня ціна

Відповідь: ціна костюма = 630грн.

Пошаговое объяснение: вроде так, поставь пж коронку.