Sz 6. (x +4) - (16x+2) = - 1


Ответы на вопрос

Отвечает Марчук Ульна.

Ответ:

6(x + 4) - (16x + 2) = -1

Спростимо ліву частину рівняння:

6x + 24 - 16x - 2 = -1

Об'єднаємо подібні члени:

-10x + 22 = -1

Віднімаємо 22 з обох боків:

-10x = -23

Ділимо обидві частини на -10:

x = 23/10 або 2.3

Отже, розв'язком рівняння є x = 2.3

Пошаговое объяснение:

удачі