-9 3/5 * -10/21 В МЕНЕ ТЕСТ ТЕРМІНОВЬО


Ответы на вопрос

Отвечает Акентьев Данил.

Відповідь:Щоб перемножити дві дроби, спочатку перемножте їх чисельники та знаменники окремо, а потім спростіть результат, якщо можливо.

Спочатку перетворимо змішаний дріб -9 3/5 на неправильний дріб:

-9 3/5 = -48/5

Тоді ми можемо перемножити дроби:

(-48/5) * (-10/21) = (48/5) * (10/21) = (16/5) * (10/7) = 160/35

Нарешті, ми можемо спростити дріб, поділивши чисельник і знаменник на їх найбільший спільний дільник, який дорівнює 5:

160/35 = 32/7

Отже, добуток -9 3/5 та -10/21 дорівнює 32/7.