ДОПОМЖІТЬ!! ТІЛЬКИ ПИШІТЬ ПОВНЕ РОЗВ‘ЯЗАННЯ!! Спростити вираз: 4,5(-8у-7)-3,2(6,5у)


Ответы на вопрос

Отвечает Юрова Диана.

Ответ:

- 56,8у - 31,5

Пошаговое объяснение:

4,5(-8у-7)-3,2(6,5у)= - 36у - 31,5 - 3,2 × 6,5у = -36у - 31,5 - 20,8 = - 56,8у - 31,5

Отвечает Хамитов Абишок.

Ответ:

-56,8y-31,5

Пошаговое объяснение:

Розкриемо дужки та перемножимо:

4,5*(-8y-7)-3,2*(6,5y)=4,5*(-8y)-4,5*7-3,2*(6,5y)=

=-36y-31,5-20,8y=-56,8y-31,5

Вiдповiдь: -56,8y-31,5