Помогите решить 2x+3×(-3/4x)=1


Ответы на вопрос

Отвечает Кутневич Денис.

Почнемо зі спрощення виразу 3×(-3/4x), отримаємо -9/4.

Тепер можемо замінити цей вираз в заданому рівнянні і отримаємо:

2x - (9/4)x = 1

(8/4)x - (9/4)x = 1

(-1/4)x = 1

x = -4

Отже, корінь рівняння дорівнює -4.

Отвечает Бондар Лера.

Ответ:

x = -4

Пошаговое объяснение:

2*x+3*(-3/4*x) = 1

2*x+-3*3/4*x = 1

-x/4 = 1

x = 1 / (-1/4)

x = -4