у тетянки було в 2 рази ніж у свитлани писля того як тетянка віддала 5 цукерок свитлани цукерок

стало поривну скільки цукерок у кожної дівчинки срочно !!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Ивлеева Маша.

Пошаговое объяснение:

У Тетянки — 2х конфет

У Светланы — х конфет

2х - 5 = х + 5

2х - х = 5 + 5

х = 10

У Тетянки = (2х) = 2 * 10 = 20 конфет

У Светланы = (х) = 10 конфет